koparko ładowarka Kielce

Koparko-ładowarka Kielce – uniwersalny sprzęt do zadań specjalnych

Inwestycje budowlane o różnorodnym charakterze wymagają użycia specjalistycznego sprzętu. Koparko-ładowarka to maszyna, przy pomocy której można wykonać szereg zróżnicowanych prac, począwszy od różnego rodzaju wykopów, poprzez niwelację terenu, na transporcie gruzu czy ziemi skończywszy. Wynajem koparko-ładowarki z operatorem to doskonałe rozwiązanie, które daje możliwość przeprowadzania kompleksowych prac, a jednocześnie pozwala znacznie zaoszczędzić zarówno przedsiębiorstwom, jak i osobom indywidualnym.

NOWBUD – szeroki zakres prac koparko-ładowarką

Działamy w branży budowlanej już ponad 30 lat, co pozwoliło nam zdobyć zaufanie rynku oraz stać się fachowcami w swojej dziedzinie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, niezbędną wiedzę i umiejętności, a w skład naszego zespołu wchodzą wykwalifikowani specjaliści. Zdajemy sobie sprawę z dynamicznie zmieniających się potrzeb i wymagań naszych Klientów, dlatego też wychodząc naprzeciw wszelkim oczekiwaniom, do dyspozycji oddajemy szeroki zakres prac koparko-ładowarką. W ramach wynajmu koparki z operatorem możemy wykonać między innymi:

  • roboty ziemne o różnorodnym charakterze,
  • wykopy pod fundamenty, pod sieci wodno-kanalizacyjne i innego rodzaju instalacje,
  • niwelowanie terenu, przygotowanie go pod budowę oraz wyrównanie po zakończeniu prac,
  • transport materiałów budowlanych.

Wszystkie powierzone nam zlecenia wykonujemy przy użyciu najwyższej klasy koparko – ładowarek. Sprzęt, którym dysponujemy przystosowany jest do wykonywania nawet tych najbardziej wymagających zadań. Oferowane koparko – ładowarki są regularnie serwisowane, co przekłada się na wysoką jakość ich pracy, pełną efektywność i bezpieczeństwo.

Dajemy naszym Klientom gwarancję przeprowadzenia wszelkich prac koparko – ładowarką na najwyższym poziomie. Zapewniamy indywidualne podejście na każdym z etapów wykonywanych zleceń, terminowość w realizowaniu wszelkiego rodzaju usług koparko – ładowarką, a także rzetelność, solidność i konkurencyjne ceny usług remontowo budowlanych.

Wynajem koparki z operatorem – Kielce i okolice

Wszystkich zainteresowanych wynajmem koparki z operatorem zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z proponowaną przez nas ofertą. Głównym obszarem naszej działalności są Kielce – to właśnie tutaj realizujemy najwięcej zleceń. Do współpracy zachęcamy jednak również Klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa i instytucje z województwa świętokrzyskiego oraz z całej Polski. Serdecznie zapraszamy do wynajmu naszego sprzętu, a w przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt z naszym zespołem.

 

Koparko-ładowarka Kielce Nowabud, kontakt: